Польский проект brokenranks стал рассадником коррупции. в лице админов kiemas и админру

Тема в разделе "ЧЕРНЫЙ СПИСОК", создана пользователем Newerdreamer, 12 авг 2023.

  1. Newerdreamer

    Newerdreamer ГАРАНТ / ОНЛАЙН (QIWI,WM) Продвинутый

    Коррупция на серверах brokenranks в лицах администрации Kiemas и админру лежит далеко за границей возможностей.
    Своими действиями администрация покрывает торговлю платиной , монетами и эпическими предметами.
    Разница в 2 месяца от 07-06-23 по 12-08-23 показывает что в игре никто ничего не делает.
    Под видом активности они проворачивают свои грязные делишки. На самом деле не занимаясь проблемами сервера и улучшением качества игрового процесса в игре brokenranks

    07.06.2023 Napisałem do administracji gry i zostałem zignorowany
    tak mi powiedział admin:
    Админру опубликовал 07.06.2023 15:22
    Cześć.
    Nie należy się martwić metodami walki z RTM, są one prowadzone i to z dużym powodzeniem.

    Moja odpowiedź:
    Po pierwsze, od 2 miesięcy nie widziałem ani jednego moderatora czatu. Handlowcy jak to było, a jest ich wielu
    Po drugie, myślę, że administracja kryje swoich ludzi, którzy to robią, i próbuje zamknąć mi usta, mówią, że to nie moja sprawa. Jeśli jest to w zasadach gry, dotyczy to każdego użytkownika i narusza równowagę gry, a to jest częścią odpowiedzialności każdego użytkownika, który podpisał te zasady.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
Загрузка...
Реклама18+